Drevené mramorové dosky a dlaždice

Edge Stone je dôveryhodný a skúsený výrobca drevených mramorových dosiek a dlaždíc, dodávame kamenné výrobky pre projekty, veľkoobchodníkov a výrobcov po celom svete. Bolo by našou cťou poskytovať vynikajúce služby a vysoko kvalitné produkty pre vás, očakávame, že sa stane vaším dlhodobým partnerom v Číne.

Podrobnosti o produkte


Drevené mramorové dosky a obklady

technické údaje

Dostupné farby: biela, sivá, béžová, čierna, krémová, hnedá, zelená, žltá, ružová, červená, modrá, fialová atď.

Typ kameňa: Mramor

Krajina pôvodu: Čína

K dispozícii Povrchová úprava: leštená, honovaná, plameňovaná, kartáčovaná, morená, starožitná, krovinatá, pieskovaná, ryhovaná, prepadaná, rezaná, huby, ryhované, prírodné delené, ananás, atď.


Dostupné veľkosti drevených mramorových dosiek a dlaždíc

sizes.png


Balenie a doprava

Balené v silnej drevenej debne alebo zväzkoch, všetko drevo je fumigované podľa aktuálnych medzinárodných požiadaviek ISPM15. Podrobnosti ako je uvedené nižšie,

Dosky: podložka s plastovou fóliou medzi doskami, potom zabalená v silnom drevenom zväzku, ktorý je vhodný pre more;

Dlaždice: 6-10 kusov v jednej penovej / papierovej krabičke vo vnútri + silné drevené prepravky, vystužené kovovými popruhmi vonku;

Dosky: podložka s penovými plastmi, potom zabalená vo fumigovaných drevených debnách, vystužená kovovými popruhmi vonku;

Umývadlo / Mosaic / Cut-to-size: pena a kartón vnútri + silné drevené prepravky, ktoré sú odolné voči vode, vystužené kovovými popruhmi vonku.

Balenie a doprava.jpg

O spoločnosti Edgestone

Sme dôveryhodný a skúsený výrobca kamenných výrobkov, profesionálne na mramor, onyx, žula a umelý kameň, dodávame pre projekty, veľkoobchodníkov a fabricator po celom svete.

Nachádza sa na Shuitou, kamenné centrum Číny, máme vlastné 36.300 metrov štvorcových dielne, vybaviť 7 blokových obrábacích strojov, 2 automatické leštiace stroje a 11 strojov na rezanie hrán, atď, držať veľké zásoby vysoko kvalitných kamenných dosiek poskytuje našim zákazníkom bohaté výberom v každej farbe a type výrobku.

edgestone factory.jpg


Certifikáty produktov Edgestone

Certificates.jpg


Projekty pre váš odkaz

Projects.jpg

správy

Súčasne s prvou fázou výstavného centra produktov sa ekonomická zóna letiska snaží o vytvorenie „kamennej ulice“. Podľa pôvodného usporiadania podnikov s kamennými doskami v pevnosti a na ploche oblasti pozdĺž línie G206 na štátnej diaľnici, cez inštaláciu veľkého portálového mostu, veľkých billboardov na stĺpiku T, kamenných mestských dopravných značiek, reklamy na vlajku, svetelné stĺpiky svetelných boxov, atď. Vytvorenie prostredia pre vývoj kamenného priemyslu s „nerušenými cestami, čistými a upratanými, štandardizovaným manažmentom, vynikajúcimi zručnosťami, kompletnými zariadeniami, spoľahlivou kvalitou, čestným chodom a prvotriednym servisom“, ktorý robí „kamennú ulicu“. a kamenné výstavné centrum „jedna ulica“. Podpora, položiť pevný základ pre Jieyang Stone vstúpiť na medzinárodný trh. V súčasnosti bol dokončený plán dizajnu „Wood Grain Marble Street“ a bude sa realizovať krok za krokom. Podľa osoby, ktorá má na starosti príslušné oddelenia Hospodárskej zóny letiska, je to prvý krok v transformácii kamenárskeho priemyslu na podporu kamenárskeho priemyslu tým, že sa „jedna ulica“ stane prielomom. V nasledujúcom kroku sa bude Letisková ekonomická zóna v súlade s cieľom „pôsobiť na trhu a spracovávať drevný mramor do parku“ zamerať na špičkové zdroje na urýchlenie „úplného priemyselného reťazca“ a snažiť sa vytvoriť nový „Veľká značka, veľký zber, veľký biznis“ priemyselný rozvoj. vzor. Na jednej strane sa bude ďalej optimalizovať plánovanie parku kamenárskeho priemyslu a čo najskôr sa začne výstavba priemyselného parku; na druhej strane sa zrýchlia verejné zariadenia. Vrátane, zintenzívnenie vytvorenia Číny (Jieyang) kameňa elektronického obchodného centra, otvorenie on-line elektronickej obchodnej platformy, pomocou e-commerce rozšíriť predajné kanály, takže miestne kamenné podniky a značkové výrobky môžu lepšie "ísť von"; stavebný kameň kvalita výrobkov testovacie centrum, kameň Platforma verejných služieb, ako je napríklad dozor nad kvalitou výrobkov a inšpekčná stanica, zvyšuje kvalitu výrobkov z kameňa a zvyšuje medzinárodnú konkurencieschopnosť výrobkov z kameňa: zavedenie finančných inštitúcií, inštitúcií výskumu a vývoja a logistických podnikov, uspokojiť potreby nového rozvoja priemyslu. Podľa štatistík Inštitútu inšpekcie a karantény Xiamen Haicang, od januára do júna tohto roku, Haishu Port doviezol celkovo 5 812 Mramorového obilia z dreva, 1 792 200 ton a hodnota tovaru 362 miliónov USD, čo je o 1,88% viac ako 1,88%. a 7,42%. Dovezený kameň sa vyrába hlavne z mramoru a zdrojom dodávok je 39 krajín vrátane Spojených štátov, Kanady, Nórska, Fínska a Švédska. Napriek pokračujúcemu poklesu v medzinárodnom hospodárstve stále rastie dovoz kameňa v prístave Haishu. Podľa odborníkov je to preto, že priemysel spracovania kameňa v provincii i mimo nej urýchľuje transformáciu a modernizáciu a dopyt po surovinách sa tiež zvýšil.

Ak máte záujem o drevo obilia mramor dosiek a dlaždíc, jednoducho neváhajte a kontaktujte nás, budeme aj naďalej poskytovať vynikajúce služby a kvalitné výrobky pre vás.

Vyšetrovanie

You Might Also Like