Domov > správy > Obsah

Aké sú druhy mramoru, príroda a vlastnosti rôznych mramorov

Aug 04, 2017

Abstrakt: Mramor možno rozdeliť do triedy A, triedy B, triedy C a triedy D. Aké sú vlastnosti mramoru? Mramor má dobré dekoratívne vlastnosti a spracovanie výkon, odolnosť proti opotrebeniu je dobrý, nie starnutie, jeho život je všeobecne 50 až 80 rokov. Poznáte povahu všetkých druhov mramoru? Mramor triedy A má rovnakú, vynikajúcu kvalitu spracovania, nečistoty a póry. Tu nasledujte Edgestone, aby ste pochopili mramor.

Aké sú druhy mramoru, charakter a vlastnosti rôznych mramorov

Mramor je veľmi dobrý materiál na trhu stavebných materiálov , môže byť vyrezávaný do umenia a remesiel, kancelárskych potrieb, žiaroviek, náradia a iných praktických umeleckých diel, sú obľúbené pre spotrebiteľov . Takže, koľko druhov mramoru? Nasledujúce ukážky spoločnosti Edgestone umožňujú zaviesť typ mramoru!

1, typ mramoru

Trieda A: vysoko kvalitný mramor, má rovnakú, vynikajúcu kvalitu spracovania, bez nečistôt a pórov.

Trieda B: Funkcie v blízkosti bývalej triedy mramoru, ale kvalita spracovania je o niečo horšia ako predchádzajúca; existujú prírodné nedostatky; potrebujú malé množstvo separácie, lepidla a plnenia.

Trieda C: existujú určité rozdiely v kvalite spracovania; chyby, stomata, zlomenina štruktúry je bežnejšia. Obtiažnosť pri odstraňovaní týchto rozdielov je stredná a môže sa dosiahnuť oddelením, lepením, plnením alebo posilnením jednej alebo viacerých z týchto metód.

Trieda D: Funkcie podobné mramoru triedy C, ale obsahuje viac prirodzených chýb, najväčší rozdiel je kvalita spracovania, potrebujú viacnásobnú povrchovú úpravu. Tento druh mramoru má veľa farebných kameňov, majú dobrú dekoratívnu hodnotu.

2, vlastnosti mramoru

(1) dobrý dekoratívny výkon, mramor neobsahuje žiarenie, ale s jasnou farbou, bohatými farbami, je široko používaný vo vnútorných stenách, pozemné dekorácie. Mramor má vynikajúci spracovateľský výkon: píly, rezané, leštené, vŕtanie, sochárstvo atď.

(2) odolnosť proti opotrebovaniu mramoru je dobrá, nie starnúca, jeho životnosť je vo všeobecnosti asi 50-8 rokov.

(3) V priemysle sa používa mramor. Ako: pre suroviny, čistiace prostriedky a tak ďalej.

(4) mramor s nevodivou, nemagnetickou, stabilitou poľa a inými vlastnosťami.

Z komerčného hľadiska sa všetky vápenaté horniny, ktoré sa vyskytujú prirodzene a môžu byť leštené, môžu nazývať mramorom, mramor nie je vhodný pre všetky stavby, takže mramor by mal byť rozdelený do kategórií A, B, C a D. Táto klasifikácia je obzvlášť uplatniteľná na pomerne krehké guľôčky C a D, ktoré si vyžadujú špeciálnu úpravu pred alebo počas inštalácie.

3, spoločný produkt z mramoru

Béžová séria (Amasa béžový mramor, béžový mramor Burdur, béžový mramor Cappuccino, mramor Perleo Cecilia, béžový mramor)

Biela séria (Orientálny biely mramor, biely mramor z dreva, Volakas biele mramor, Bianco Carrara biely mramor, Čína biele mramor)

Sivá séria (Tundra Grey Marble, Persia Grey Marble, Gray Wood Grain Marble, Popoluška šedá z mramoru, Hrad Gray Mramor)

Čierna séria (strom čierny mramor, strieborný drak mramor, ľadový storočia kvetový mramor, mramor Nero Marquina, čierny a zlatý kvetný mramor)

Žltá séria (Žltý mramor z dreva, žltý mramor, žiarivý mramor, Emperador Light Mramor)

Zelená séria (mramor Verde Alpi, zelený mramor Rainforest, zelený mramor Kowloon Jade, tmavozelený mramor, smaragdový zelený mramor)

Brown séria (Dark Emperador Marble, Čierna Dark Emperador Marble, Benátsky hnedý mramor, Cisár Brown mramor, Coffee Wood Mramor)

Červená séria (Rosso Alicante červený mramor, Rossa Verona mramor, Rosa čajový mramor, červený drevený žilový mramor)

V porovnaní s iným architektonickým kameňom je každý kúsok mramorovej dlaždicovej textúry odlišný, textúra čistý zakrivený mramor s hladkým a jemným, svetlým a čerstvým efektom prináša vizuálnu hostinu znovu a znovu, inštalovanú v dome a hoteli, elegantnejšie a štedrejší.