Domov > o nás

Edgestone je dôveryhodný a skúsený dodávateľ kamenných výrobkov z Číny, profesionálne na mramoru, onyx, žula a umelý kameň, dodávame pre projekty, veľkoobchodníkov a výrobuca po celom svete od roku 1992.


Nachádza sa v Shuitou, kamenné centrum Číny, vlastníme 69.800 metrov štvorcových dielne, vybaviť 8 blok rezacie stroje, 4 automatické leštiace stroje a 16 hrana rezacie stroje, atď, držať veľký súpis vysoko kvalitných kamenných dosiek poskytuje našim zákazníkom bohaté voľby v každej farbe a typu výrobku.


Pre spokojnosť zákazníkov vyrábame celý sortiment kameňov s použitím kvalitných surovín a najnovších technologických zariadení a zaobchádzame s kvalifikovanými pracovníkmi, aby sme dosiahli dokonalé vo všetkých smeroch.


Ďalej bude naše oddelenie QC testovať a kontrolovať každý kus kamenného výrobku, aby sa ubezpečil, že náš sortiment v súlade s globálnymi normami kvality. Okrem poskytovania týchto kvalitných výrobkov sa tiež uisťujeme, že sa dodávajú v danom časovom rámci.

Priateľský a kvalifikovaný štáb je po ruke, aby pomohli zákazníkom prijímať správne rozhodnutia pre svoje projekty. Hlavným zameraním našej organizácie je dosiahnuť maximálnu spokojnosť klienta.


Nižšie sú uvedené naše hlavné produktové rady pre vašu informáciu:

1. Mramor, žula a Onyx dosky dlaždice

2. Dosky a stolové dosky

3. Obloženie stien a schodisko

4. Medailón, Mozaika a 3D rezbárske kamenné dlaždice

5. Pilier a balustrade

6. Dlažba kameň a kerbstone

7. Lisovanie, ohraničenie, dvere a okná


Kvalitné výrobky a konkurencieschopné ceny sú prioritou spoločnosti Edgestone. Chceme, aby ste si boli istí, že vaša investícia je dokončená tak, ako chcete, včas a s najvyššou kvalitou v priemysle. Sme hrdí na naše umenie v oblasti výroby, povesti a našich spokojných zákazníkov.